23. OMW w koszykówce, terminarz i wyniki

Terminarz

23. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w koszykówce

  1. 04 Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 20.00     2 Hills Basket III          51:53               Home Broker

Godz. 21.00     KFV Galaxy                 100:20             Słabe Łosie

 

  1. 04 Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 19.00     Together We Chill      49:36              2 Hills Basket

Godz. 20.00     Turów Zgorzelec        35:28               Stay Fresh

Godz. 21.00     WKSN Świt                  50:43               Złota Strzała

 

  1. 04 Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 16.30     5Boroughs Wrocław   42:37   Kleten Clan Krawczyk Bruki

Godz. 17.30     Łosie                           -       KKS Bejbi (Mecz zostanie rozegrany w innym terminie)

Godz. 18.30     Maksimuski                32:72   Gajowe Kroki

Godz. 19.30     2 Hills Basket I           36:41   OKC

Godz. 20.30     2 Hills Basket III         46:39   MKS Gwardia

 

  1. 04 Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 17.30     Badalabdabad             38:45   Wrobasket.pl

Godz. 18.30     2 Hills Basket II           37:39   Stay Fresh

Godz. 19.30     EDF Ekoserwis           64:36   Przyjaciele Mini Basket Academy

 

 

  1. 04 Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 18.00     KKS Bejbi                51:63   OKC

Godz. 19.00     Złota Strzała            30:28   Kompania Babci

Godz. 20.00     2 Hills Basket II        24:29    Turów Zgorzelec

Godz. 21.00     Badalabdabad           39:61   Stay Fresh

 

  1. 04 Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 18.00     Przyjaciele Mini Basket Academy           50:37   Together We Chill

Godz. 19.00     Home Broker                                     46:45   5Boroughs Wrocław

Godz. 20.00     Kompania Babci                                 41:46   Cotar Bielany

 

  1. 05. Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 13:00     EDF Ekoserwis                                    –          Together We Chill

Godz. 14:00     Przyjaciele Mini Basket Academy            -           OKC

Godz. 15:00     MKS Gwardia                                     –          5Boroughs Wrocław

Godz. 16:00     Cotar Bielany                                     –          Złota Strzała

Godz. 17:00     Kompania Babci                                 –          WKSN Świt

Godz. 18:00     Gajowe Kroki                                     –          Słabe Łosie

 

  1. 05. Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 16:00     Łosie                                           -           2Hills Basket I

Godz. 17:00     Wrobasket.pl                                -          Turów Zgorzelec

Godz. 18:00     Krawczyk Bruki Kleten Klan             -          2HillsBasket III

Godz. 19:00     2 Hills Basket II                             -          Badalabdabad

 

 

  1. 05. Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 17:00     Wrobasket.pl                                     -           Stay Fresh

Godz. 18:00     KKS Bejbi                                          -           Together We Chill

 

  1. 05. Hala MCS, ul. Parkowa

Godz. 17:00     Przyjaciele Mini Basket Academy             -            KKS Bejbi

Godz. 18:00     WKSN Świt                                         -           Cotar Bielany

Reklama

Teraz oglądane
Buty do basketu

Dołącz do nas!

Archiwum artykułów
November 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Odwiedza nas 147 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015 @ 4Basket.pl. All Rights Reserved. 4Basket.pl nie jest właścicielem zdjęć, filmów oraz Memes wykorzystanych w serwisie. Nazwa i logo The National Basketball Association ("NBA") jak również nazwy i loga drużyn są własnością NBA Properties, Inc. oraz oficjalnych drużyn NBA. Serwis 4Basket.pl wykorzystuje je tylko i wyłącznie w celach informacyjnych, niekomercyjnych zgodnie z prawem. Kopiowanie, rozpowszechnianie materiałów 4Basket.pl jest zabronione.