Nike Elite 2.0

 

Do sieci trafiły zdjęcia  zapowiadające wejście na rynek kolejnej odsłony serii Nike Elite! Tym razem projektanci poszli w stronę superbohaterów i ich nadzwyczajnych mocy. Trzy modele, które zostały wyróznione to oczywiście Kobe 8, Lebron X oraz KDV. Poniżej zdjęcia wszystkich modeli.

 

KDV "Elite"

Model Duranta przeszedł największe zmiany w porównaniu do regularnej wersji. Przede wszystkim powrócono do niskiej cholewki, w którą wkomponowano (nieobecny w KDV) sytem FlyWire (wersja znana z modelu Lebron X), czyli Dynamic Flywire wzmocniona Kevlarem! Dodatkowo język został wyposażony w piankę znaną z ubrań serii ProCombat. Na pięcie znalazł się carbonowy klips zapewniający idealny lockdown i ochronę stopy. Carbon znajdziemy również w płytce stabilizującej obecnej w podeszwie. I teraz gwóźdź programu - ogromna (!) jednostka ZOOM pod piętą! Zastąpiła ona poduszkę Air z regularnej wersji, natomiast przednia jednostka pozostała na swoim miejscu. Model ma dostarczać pełną kontrolę i wsparcie.

 

 

Lebron X "Elite"

 

 

 

Model Lebrona kolejny raz trafia do Elitarnego grona. Zmiany, które pojawiają się w stosunku do regularnej wersji są kosmetyczne i mają zapewnić jeszcze większą moc. Projektanci przy projektowaniu Lebron X, jak wiemy, inspirowali się diamentem. Tym razem poszli o krok dalej, i zgodnie z jedną z hipotez na tapetę wzięli diament pochodzący z kosmosu.W cholewkę wkomponowano carbonowe wzmocnienia oraz dodano na pięcie duży, również carbonowy, "klips". Sprawia to, że nawet taka "maszyna" jak LBJ będzie czuła się komfortowo, stabilnie i bezpiecznie w tym modelu. Włókna systemu Flywire oraz sznurówki wzmocniono kewlarem, więc są jeszcze wytrzymalsze i oprą się sile z jaką pod kosz "wjeżdża" Lebron. Całość dopełnia język z systemem ProCombat.

 

 

 Kobe 8 "Elite"

 

 

 

Kobe jak nikt zasługuje aby znaleźć się w tym zacnym gronie. Wszyscy dobrze znamy jego alter-ego, czyli Czarną Mambę. Tym razem jednak projektanci wzięli pod lupę węża znanego za oceanem jako Green Pit Viper Snake, a w naszym kraju jako Grzechotnik Bananowy. Wąż ten posiada bardzo ciekawą zdolność, mianowicie jego oczy pozwalają mu na widzenie ciepła. Jest dzięki temu zawsze o dwa ruchy przed swoimi ofiarami. I taki właśnie jest też Kobe, jego nieprzeciętna znajomość gry i przewidywanie zagrań przeciwnika pozawala mu być zawsze przed swoimi rywalami. Model w odróżnieniu od regularnej wersji otrzymał wzmocnione kewlarem sznurówki oraz system Dynamic Flywire w przedniej części buta. Kewlarowy jest również klips obecny na pięcie. Język jak w pozostałych modelach otrzymał technologie ProCombat. Za amortyzację odpowiada phylonowa wkładka z jednostkami Zoom Air (podobnie jak w wersji ASG).

Kobe 8 "Elite" ma dostarczać maksymalnej szybkości i dokładności na parkiecie.

 

źródło:sklepkoszykarza.pl

 

 

 

Reklama

Teraz oglądane

Dołącz do nas!

Archiwum artykułów
July 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Odwiedza nas 172 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015 @ 4Basket.pl. All Rights Reserved. 4Basket.pl nie jest właścicielem zdjęć, filmów oraz Memes wykorzystanych w serwisie. Nazwa i logo The National Basketball Association ("NBA") jak również nazwy i loga drużyn są własnością NBA Properties, Inc. oraz oficjalnych drużyn NBA. Serwis 4Basket.pl wykorzystuje je tylko i wyłącznie w celach informacyjnych, niekomercyjnych zgodnie z prawem. Kopiowanie, rozpowszechnianie materiałów 4Basket.pl jest zabronione.