Nike Elite 2.0

 

Do sieci trafiły zdjęcia  zapowiadające wejście na rynek kolejnej odsłony serii Nike Elite! Tym razem projektanci poszli w stronę superbohaterów i ich nadzwyczajnych mocy. Trzy modele, które zostały wyróznione to oczywiście Kobe 8, Lebron X oraz KDV. Poniżej zdjęcia wszystkich modeli.

 

KDV "Elite"

Model Duranta przeszedł największe zmiany w porównaniu do regularnej wersji. Przede wszystkim powrócono do niskiej cholewki, w którą wkomponowano (nieobecny w KDV) sytem FlyWire (wersja znana z modelu Lebron X), czyli Dynamic Flywire wzmocniona Kevlarem! Dodatkowo język został wyposażony w piankę znaną z ubrań serii ProCombat. Na pięcie znalazł się carbonowy klips zapewniający idealny lockdown i ochronę stopy. Carbon znajdziemy również w płytce stabilizującej obecnej w podeszwie. I teraz gwóźdź programu - ogromna (!) jednostka ZOOM pod piętą! Zastąpiła ona poduszkę Air z regularnej wersji, natomiast przednia jednostka pozostała na swoim miejscu. Model ma dostarczać pełną kontrolę i wsparcie.

 

 

Lebron X "Elite"

 

 

 

Model Lebrona kolejny raz trafia do Elitarnego grona. Zmiany, które pojawiają się w stosunku do regularnej wersji są kosmetyczne i mają zapewnić jeszcze większą moc. Projektanci przy projektowaniu Lebron X, jak wiemy, inspirowali się diamentem. Tym razem poszli o krok dalej, i zgodnie z jedną z hipotez na tapetę wzięli diament pochodzący z kosmosu.W cholewkę wkomponowano carbonowe wzmocnienia oraz dodano na pięcie duży, również carbonowy, "klips". Sprawia to, że nawet taka "maszyna" jak LBJ będzie czuła się komfortowo, stabilnie i bezpiecznie w tym modelu. Włókna systemu Flywire oraz sznurówki wzmocniono kewlarem, więc są jeszcze wytrzymalsze i oprą się sile z jaką pod kosz "wjeżdża" Lebron. Całość dopełnia język z systemem ProCombat.

 

 

 Kobe 8 "Elite"

 

 

 

Kobe jak nikt zasługuje aby znaleźć się w tym zacnym gronie. Wszyscy dobrze znamy jego alter-ego, czyli Czarną Mambę. Tym razem jednak projektanci wzięli pod lupę węża znanego za oceanem jako Green Pit Viper Snake, a w naszym kraju jako Grzechotnik Bananowy. Wąż ten posiada bardzo ciekawą zdolność, mianowicie jego oczy pozwalają mu na widzenie ciepła. Jest dzięki temu zawsze o dwa ruchy przed swoimi ofiarami. I taki właśnie jest też Kobe, jego nieprzeciętna znajomość gry i przewidywanie zagrań przeciwnika pozawala mu być zawsze przed swoimi rywalami. Model w odróżnieniu od regularnej wersji otrzymał wzmocnione kewlarem sznurówki oraz system Dynamic Flywire w przedniej części buta. Kewlarowy jest również klips obecny na pięcie. Język jak w pozostałych modelach otrzymał technologie ProCombat. Za amortyzację odpowiada phylonowa wkładka z jednostkami Zoom Air (podobnie jak w wersji ASG).

Kobe 8 "Elite" ma dostarczać maksymalnej szybkości i dokładności na parkiecie.

 

źródło:sklepkoszykarza.pl

 

 

 

Reklama

Teraz oglądane
Artykuły video
15 grudzień 2011
11 kwiecień 2012
17 październik 2011
16 kwiecień 2012
24 listopad 2011

Dołącz do nas!

Archiwum artykułów
September 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015 @ 4Basket.pl. All Rights Reserved. 4Basket.pl nie jest właścicielem zdjęć, filmów oraz Memes wykorzystanych w serwisie. Nazwa i logo The National Basketball Association ("NBA") jak również nazwy i loga drużyn są własnością NBA Properties, Inc. oraz oficjalnych drużyn NBA. Serwis 4Basket.pl wykorzystuje je tylko i wyłącznie w celach informacyjnych, niekomercyjnych zgodnie z prawem. Kopiowanie, rozpowszechnianie materiałów 4Basket.pl jest zabronione.