Carmelo chce zostać w Nowym Jorku

anthony

 

Carmelo Anthony był w tym sezonie wielokrotnie wplątywany w transfer do Los Angeles Clippers. Chris Paul jest bardzo dobrym przyjacielem Anthony'ego i wielu dziennikarzy widziało ich w jednej drużynie. Robiono już nawet trade'y, w których do Knicksów miałby powędrować Blake Griffin. Paul w ostatnim wywiadzie dla New York Post wyjawił prawdę : Carmelo kocha Nowy Jork. Rozgrywający Los Angeles Clippers przyznał, że Melo nie wyobraża sobie gry w innym klubie, jego rodzina również zaaklimatyzowała się w tym mieście. Paul dodał, że chciałby zagrać z Carmelo w jednym teamie, ale w pełni szanuje jego decyzję.

 

New York Knicks w tym sezonie nie grają na miarę oczekiwań, więc szybko zaczęto spekulować, gdzie mógłby trafić niski skrzydłowy Knicks. Melo przyznał, że nie wszystko w tych rozgrywkach idzie po jego myśli, ale nadal wierzy w ten zespół i nie chce być wymieniany. Zaznaczył, że Knicks to drużyna, w której chciałby zakończyć karierę. Powiedział nawet, że mógłby grać za mniejsze pieniądze, jeżeli miałoby to pomóc temu zespołowi.

 

Czas pokaże, czy Anthony jest faktycznie gotowy na takie poświęcenia, ale jego słowa z pewnością mogą dać troche spokoju kibicom Knicks, którzy nadal wierzą w awans swoich pupili do fazy Playoff.

Reklama

Buty do basketu

Dołącz do nas!

Archiwum artykułów
July 2015
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Odwiedza nas 258 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2015 @ 4Basket.pl. All Rights Reserved. 4Basket.pl nie jest właścicielem zdjęć, filmów oraz Memes wykorzystanych w serwisie. Nazwa i logo The National Basketball Association ("NBA") jak również nazwy i loga drużyn są własnością NBA Properties, Inc. oraz oficjalnych drużyn NBA. Serwis 4Basket.pl wykorzystuje je tylko i wyłącznie w celach informacyjnych, niekomercyjnych zgodnie z prawem. Kopiowanie, rozpowszechnianie materiałów 4Basket.pl jest zabronione.